021 33328750 © THE ART OF PROGRAMMING -
4 ویژگی سی ار ام ها که همه ی کسب و کارها به آن احتیاج دارند…

بررسی و تحلیل سیستم های crm و معرفی مزیت هایی که این سیستم برای کسب و کارها دارد.

ویژگی های فروش

یکی از دلایل اصلی استفاده کسب و کارها از سامانه مدیریت مشتریان( CRM ) افزایش بهره وری با استفاده از اتوماسیون کارهای تکراری است. این ویژگی برای این است تا اطمینان حاصل شود که تمرکز بر روی کسب در آمد بیشتر است.

تحلیل

استراتژی های بازاریابی به ایمیل و تحلیل سایت وابسته هستند. بدون این، تیم بازاریابی شما نمیتوانند بفهمند که چرا یک سایت خاص روند کارکردنش رو تغییر داده یا چگونه تست های A/B کمک ایمیل های شماست. داشتن گزارش خودکار تحلیل ها در ایمیل و وبسایت یک ویژگی مهم هست که سی ار ام شما احتیاج داره.

اتوماسیون رسانه های اجتماعی

مدیریت رسانه های اجتماعی یکی دیگر از وظیفه های سنگین است که احتیاج به خودکارسازی توسط سی ار ام شما را دارد. تیم بازاریابی شما باید تمرکز کنه روی جذب مشتری های جدید به جای به روز رسانی وضعیت رسانه های اجتماعی.

مدیریت مشتریان

Crm ابزاری ست که برای کمک به شما برای ارتباط بهتر با مشتری هایتان طراحی شده.به طور مثال یک crm میتونه تمام اطلاعاتی که از سمت کاربر بدست می اورد را در یک مکان جمع آوری کنه تا شما به راحتی بتوانید به شناخت بیشتری از مشتری هایتان برسید و مهمتر از همه با این شناختی که از مشتریان بدست می آورید میتوانید کسب و کار خود را گسترش و یا کسب و کار جدیدی با توجه به این شناخت ها راه اندازی کنید.

tag