021 33328750 © THE ART OF PROGRAMMING -
مزیت های داشتن یک سایت حرفه ای

بررسی و تحلیل اینکه یک سایت حرفه ای چه نیازهایی از یک کسب و کار را می تواند تامین کند و چه ویژگی هایی برای فروش بیشتر دارد.

 

همانند بیشتر صاحبان کسب و کارهای کوچک ، شاید شما باور دارید که کسب و کار شما نمیتواند از طریق داشتن یک وبسایت سود داشته باشد یا اینکه هزینه های سایت با بودجه ی شما هماهنگ نیست...

یا شاید فکر میکنید چون شما از کامپیوتر استفاده نمیکنید، مشتریان تان نیز همین گونه هستند! این ها تصورات غلطی هستند. این هشت دلیلی که در ادامه بیان می شود به شما نشان می دهند که چرا شرکت شما به یک وبسایت حرفه ای احتیاج دارد. تا پایان این مطلب متوجه خواهید شد که داشتن یک سایت هیچ ارتباطی به وسعت کسب و کار شما ندارد.

 

1. اعتبار کسب و کار کوچک شما افزایش می یابد

امروزه ،بیشتر مشتری ها از اینترنت استفاده میکنند تا اطلاعات محصولات را بدست بیاورند یا اطلاعات بیشتری در مورد خدمتی که لازم دارند کسب کنند. اعتبار کسب و کار کوچک شما با داشتن یک سایت اختصاصی افزایش می یابد. بدون آن، مشتریان برای نیازهای خود به رقبای شما که در زمینه ی وب(سایت) فعال هستند،مراجعه می کنند.

 

2. یک وبسایت در هزینه های شما صرفه جویی می کند

مثل بقیه ی صاحبان کسب و کار احتمالا شما نیز فکرمی کنید نمی توانید هزینه های یک وبسایت حرفه ای را تامین کنید. اما هزینه های طراحی سایت متفاوت است. در مقایسه با هزینه ی تبلیغات روزنامه ای، وقتیکه شما بازار بالقوه ای که میتوانید با یک وبسایت بدست بیاورید را در نظر بگیرید . می فهمید که این یک هزینه ی بسیار تاثیر گذار برای کسب و کار شماست.

 

3. به شما این امکان را می دهد تا همیشه مشتریانتان را از اخبار کسب و کارتان مطلع کنید

یک وبسایت میتواند کاتالوگ یا معرفی کننده ی آنلاین خدمات شما محسوب شود. در وبسایت، به روز رسانی اطلاعات درباره ی محصولاتتان و خدماتتان از روش چاپی بسیار آسان تر و سریعتر انجام می شود. این یک راه موثر برای ارتباط مستقیم با مشتری است و با سرعت زیاد می توانید آنها را از رخدادها یا حتی خدمات جدیدی که به کسب و کار شما اضافه شده است مطلع کنید. دقیقا برعکس تبلیغات چاپی که به سرعت مهلت استفاده شان تمام می شود،سایت شما می تواند شامل اخبار و اطلاعات جدید بشود و هرروز و هر ساعت بنا به خواسته شما تغییر کند.

 

4. همیشه در دسترس هستید...

یک وبسایت همیشه به صورت عمومی و برای مشتریان شما در دسترس است. و بازدیدکنندگان به راحتی می توانند محصولات و خدمات شما را مشاهده بکنند حتی وقتی که فروشگاه یا دفتر کار شما تعطیل می باشد.

 

5. با یک وبسایت میشود طیف وسیعی از مشتریان را پوشش داد

وقتی که شما خدمات یا محصولاتی دارید ، سایت شما بهترین مکان برای فروش آنها است. مثل یک خرده فروش،یک وبسایت(تجارت الکترونیک) یک مکان شگفت انگیز هست برای فروش محصولات شما در یک بازار گسترده. حتی شما می توانید بعضی از خدماتتان را به صورت جهانی به فروش بگذارید. تاکنون به فروش محصولات و خدماتتان به صورت آنلاین فکر نکرده بودید؟ فراموش نکنید که حتی خانه و ماشین را نیز می توان آنلاین به فروش گذاشت!

 

6. یک وبسایت در زمان شما صرفه جویی می کند

دادن اطلاعات درباره ی کسب و کارتان به مشتری عملیات زمان بری است. فرقی نمیکند که به چه روشی(با تماس تلفنی،رو در رو،در یک بروشور تبلیغاتی و یا حتی با ایمیل)... با یک وبسایت شما یک کاتالوگ تبلیغاتی آنلاین دارید که شامل اطلاعاتی درباره ی محصولات و خدمات شماست.

test