021 33328750 © THE ART OF PROGRAMMING -
بیان مزایایی که یک برنامه موبایل می تواند برای کسب و کار شما داشته باشد

یک برنامه ی موبایل می تواند به سرعت شما را بین مردم معرفی می کند.

در این مقاله می خواهیم درباره ی ارتبaاط برنامه ی موبایل با کسب و کار شما حرف بزنم و اینکه چرا شما باید یک برنامه ی موبایل برای کسب و کارتان داشته باشید.

اگر شما فکر می کنید که برنامه های موبایل فقط برای برندهای بزرگ مثل(گوگل،مایکروسافت و یا هر کسب و کار بزرگ دیگر)است شما کاملا در اشتباه هستید! بیشتر کسب و کارهای کوچک و متوسط برنامه های موبایل را دنبال می کنند. چون که آنها درک کردند که یک برنامه ی موبایل خوب بهتر حتی از یک وبسایت کاتالوگ تبلیغ عالی نیز بهتر است.

در واقع، شما متوجه این موضوع باشید که بسیاری از کسب و کارهای کوچکی که شما با آنها در ارتباط هستید برنامه ی اختصاصی خودشان را دارند.

در این مطلب ما درباره ی این حرف نمیزنیم که چرا بقیه می خواهند برنامه ی اختصاصی خودشان را بسازند. ما اینجا مزایای اینکه هرچه زودتر برنامه اختصاصی خودتان را داشته باشید را بیان میکنیم.

1. همیشه در دسترس کاربران

تحقیقات نشان می دهند که هر ایرانی به طور متوسط، حداقل 2 ساعت در روز وقت خودش را به کار با تلفن همراه خود اختصاص می دهد. پس شما با یک برنامه ی کاربردی که از امکانات خوبی برخوردار است به راحتی می توانید باعث شوید که کاربر بخشی از زمانی را که به استفاده از تلفن همراه خود اختصاص می دهد از برنامه ی اختصاصی شما استفاده کند و با کسب و کار و محصولات شما بیشتر آشنا شود.

2. ساخت یک مسیر مستقیم بازاریابی

برنامه ها کارهای متفاوتی را می توانند انجام دهند: آنها می توانند اطلاعاتی کلی و جامع درباره شما به کاربر ارائه بدهند. همچنین میتوانند لیست قیمت های محصولات شما را نمایش بدهند. از دیگر امکانات می توان به جستجو در ویژگی ها. سیستم کاربری. پیام رسانی. خبر رسانی. اشاره کرد و خیلی امکانات دیگر... یکی از بزرگ ترین مزایای داشتن یک برنامه ی موبایل این است که می توانید همه ی اطلاعاتی که میخواهید را به کاربر بدهید. این اطلاعات مثلا می تواند اطلاع دادن فروش ویژه ها و حراجی های شما باشد.

3. برای مشتریانتان ارزش قائل بشوید

درباره ی اطلاعاتی که در دست دارید حرف بزنید. شما با برنامه ی موبایل می توانید به مشتری هایتان هدیه بدهید. نتیجه ی این کار چیست؟ دانلود بیشتر و در نتیجه جذب مشتری بیشتر.

 

4. ساخت برند و معرفی آن.

یک برنامه ی موبایل می تواند به طرز شگفت انگیزی برند شما را معرفی کند. من میخواهم که این بخش از مقاله را به دو بخش مجزا تقسیم کنم.

1- برند: یک برنامه ی موبایل:

مثل یک بیلبورد خالی ست. شما می توانید هرکاری که بخواهید با آن انجام دهید; شما می توانید برنامه را شیک،کاربردی،تکان دهنده و یا آموزنده بسازید.

اما شما باید این نکته را در نظر بگیرید که برنامه شما باید امکاناتی داشته باشد که مشتریان شما آنها را دوست داشته باشند.

2- معرفی:

اغلب اوقات شما می توانید با برنامه ی موبایل مشتری را جذب کنید، که به زودی آنها از خدمات و محصولات شما خریداری می کنند.

 

5. بهبود دادن تعامل با مشتری

مهم نیست که شما گل می فروشید یا هر خدمت دیگری، مشتریان شما یک راه برای ارتباط با شما احتیاج دارند. داشتن یک سیستم پیام رسانی از طریق برنامه ی موبایل می تواند به کلی در راه های ارتباط شما با مشتریانتان تحول ایجاد کند.

6. عقب ماندن از رقابت

این روزها برنامه موبایل در بین کسب و کارهای کوچک کمیاب هست. و وقتی که شما برنامه ی اختصاصی خودتان را داشته باشید،شما نسبت به رقبای تان یک جهش بزرگ کردید.

test