021 33328750 © THE ART OF PROGRAMMING -
یک برنامه ی موبایل به چه روشی می تواند کسب و کار شما را تحت تاثیر قرار دهد؟

تاثیرات مثبتی که یک برنامه موبایل برای شما و کسب و کارتان دارد چیست؟

1- افزایش دیده شدن

کسب و کار شما با مطالب مفید درباره محصولات شما و تجربه کاربری لذت بخش به آسانی در دسترس مشتریان شما است.

امکانی برای اینکه مشتریان شما خدمات و محصولات شما را ببینند و حتی از ریز ترین جزئیات آنها مطلع شوند.

دلیل قانع کننده بعدی که شما باید یک برنامه ی موبایل برای کسب و کار خود داشته باشید این است که جمعیت کثیری از مردم مقدار زیادی از وقت خود را به استفاده از تلفن همراه خود میپردازند تا اینکه یک وبسایت بر روی اینترنت را مشاهده کنند. پس برنامه ی موبایل طرفدار بیشتری دارد. دلیل دیگر این است که مردم دوست دارند تا با دقت محصولی که قصد خرید آن را دارند ببینند و از تمام جزئیات آن با خبر شوند. که با برنامه موبایل این امکان فراهم می شود. (بطور خلاصه دادن فرصت ارزیابی به مشتری باعث می شود تا مشتریان به شما بیشتر اعتماد کنند.)

2- درگیر کردن مشتری ها

از طریق برنامه می تواند مردم را از آخرین فروش های ویژه خود مطلع کنید و حتی کسانی که مشغول کار هستند و کسانی که وقت کمی دارند نیز می توانند از خدمات و محصولات شما هرروز با خبر شوند.

3- بالاتر رفتن از رقبا

داشتن یک برنامه تلفن همراه هوشمند می تواند باعث این شود که از رقیب هایتان یک قدم جلوتر باشید.

شما از شروع کار با یک برنامه ی موبایل مطلع هستید. شما به راحتی می توانید به خریداران خود اعلام کنید که خرید آنها در چه مرحله ای قرار دارد. این کار می تواند تجربه ی بسیار خوبی به کاربر ارائه دهد و باعث رضایت هرچه بیشتر وی از شما شود.

در نظر داشته باشید که یک تجربه ی خرید بد می تواند باعث این شود که مشتری دیگر به سمت شما برنگردد. و وقتی که یک کاربر برنامه ی شما را از تلفن همراه خود پاک میکنه تقریبا امکان نصب دوباره برنامه شما وجود ندارد. پس سعی کنید برنامه ای بسازید که از لحاظ ارتباط با شمتری در سطح بالایی قرار داشته باشد. شرکت TAOP با تجربه ای که در زمینه ی ساخت برنامه تلفن همراه و به کل برنامه نویسی دارد می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

4- افزایش خدمات مشتریان

در مقایسه با روش های سنتی پاسخ به مشکلات با برنامه ی موبایل به راحتی و در کمترین زمان می توانید با کاربر در ارتباط باشید و راه حلی برای مشکلات آنها ارائه دهید، هرچه زودتر به نیازهای مشتری پاسخ دهید مشتری از شما رضایت بیشتری کسب میکند و احتمال اینکه دوباره از خدمات شما استفاده کند به طرز چشمگیری افزایش می یابد.

بطور خلاصه برنامه تلفن همراه می تواند به شما کمک کند تا به راحتی به سولات و مشکلات مشتریان خود پاسخ دهید و حتی سوالات را دسته بندی و هر گروه از سوالات را به مسئول مربوط به خود تحویل دهید. این به این معنا است که مسئول فروش ما به راحتی می تواند اطلاعات و تاریخچه ارتباطات مشتری با شما را بازیابی کند(این اطلاعات شامل تاریخ خرید، نوع محصول خریداری شده، نام خریدار، و زمان تحویل محصول می شود) که در نتیجه مسئول فروش شما به راحتی می تواند به کاربر پاسخ دهد.

یکی از مواردی که می تواند باعث نارضایتی کاربر شود این است که حس کنند مشکلات آنها هیچ اهمیتی برای شما ندارد. شما میتوانید با برنامه ی موبایل به کاربر ارزش داده و پس از دریافت سوال از سمت کاربر به او پیامی بفرستید و اعلام کنید که پیام شما بدست مسئول مربوطه رسید. و در کل اطمینان و ارزش خاصی به مشتری خود دهید.

5- آسان کردن بازاریابی

حضور برنامه شما به طور مداوم و طولانی در تلفن همراه مشتری هایتان باعث می شود تا آنها از برنامه شما استفاده بکنند و در نهایت از خدمات شما استفاده کنند به علاوه اینکه آنها خود تبلیغ برند شما می شوند و هرجا که بروند از خدمات شما استفاده و به بقیه نیز پیشنهاد می دهند.

برنامه ی موبایل یک راه خاص و مستقیم برای ارتباط شما با مشتری هایتان است که به عنوان مثال شما با ارسال push notification می توانید به آسانی و با بهترین روش اطلاعیه های شرکت خود را بدست مشتریان برسانید و حتی از حراج ها و فروش ویژه های خود با خبرشان کنید و به فروش بیشتری برسید.

6- وفادار سازی مشتری

شما به راحتی می توانید اعتماد مشتریان خود را جلب کنید. می توانید با نمایش و معرفی محصول به طور کامل به مشتری باعث شوید تا مشتری به شما اعتماد کرده و از محصولات شما خریداری کند به جای اینکه از رقبای شما خریداری کند.

7- ارائه خدمات نوین

با کمک برنامه موبایل می توانید خدماتی به کاربر ارائه دهید که نه تنها شما تاکنون ارائه نمی دادید بلکه هیچکدام از رقبای شما نیز این خدمت را نداشتند. به طور مثال شما میتوانید به کاربر خود قابلیت سفارش آنلاین محصول بدهید و حتی از اینکه سفارش او در چه مرحله و در چه مکانی قرار دارد اطلاع بدهید.

test