021 33328750 © THE ART OF PROGRAMMING -
سامانه مدیریت مشتریان چیست؟

سامانه مدیریت مشتریان یا CRM چیست؟

CRM که این روزها بسیار بر سر زبان ها افتاده یک سامانه(سیستم( یکپارچه مدیریتی ست که میتواند برای هر شغل یا کسب و کاری با هر اندازه و وسعتی مورد استفاده قرار گیرد.

هدف کلی این سیستم ها کمک به مدیریت و سازماندهی فعالیت های شرکت برای رسیدن به بازدهی بیشتر است.

هر کدام از این سامانه های تولید شده(از جمله رایگان یا غیر-رایگان) با توجه به نیازی که برای آن تولید شده اند ، قابلیت های محدودی دارند.

به طور مثال یک سامانه مخصوص بازاریابی ، یا یک سامانه برای امور انبارداری، یا حتی سامانه هایی برای مشاغل و امور خاصی طراحی و تولید شده اند. در این میان کمتر سامانه هایی وجود دارند که چند نیاز از یک کسب و کار را همزمان تاءمین کنند.

شرکت taop مفتخر است تا اعلام کند که سامانه اختصاصی اش جزو کاملترین های بازار است و تمام ابزارهای مفید برای مدیریت یک شرکت را در کنار هم جمع کرده تا سبب افزایش سرعت فرایندهای شرکتی شود.

از جمله قابلیت های این سامانه میتوان به سیستم جامع مدیریتی،مدیریت فروش و بازاریابی،انجام کلیه امور حسابداری،انبارداری،سیستم مدیریت پروژه و حتی اتوماسیون کارهای اداری شما بنابه درخواست و نیاز شما.

شما میتوانید یک یا چند قابلیت ذکر شده در بالا را درون یک برنامه بصورت همزمان استفاده کنید!

این سامانه کاملا مبتنی بر وب بوده و شما میتوانید از هر دستگاهی که قابلیت اتصال به اینترنت را دارا باشد از آن استفاده کنید. همچنین این سامانه برنامه موبایل مخصوص به خود را دارا می باشد تا به راحتی هرچه تمام تر از سامانه استفاده کنید.

تست