لوگوی Taop
با لینک بیلدینگ 2018 در اوج باشید!-قسمت اول

با لینک بیلدینگ 2018 در اوج باشید!-قسمت اول

با لینک بیلدینگ 2018 در اوج باشید!

اگر فکر می کنید از اهمیت لینک سازی وبسایت در سال 2018 کم شده است پس حتما در اشتباه هستید!.هنوز هم بک لینک ها یک فاکتور بسیار مهم برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل محسوب می شوند.اما شما باید برای ساختمان بک لینک های ورودی خود مدل جدیدتری را در نظر بگیرید.زیرا مطمئنا لینک بیلدینگ 2018 بسیار متفاوت تر از سال های 2017 و قبل تر می باشد.

بگذارید یک مثال کاربردی برای روشن تر شدن این قضیه بزنیم، پس خوب توجه کنید تا تحول لینک بیلدینگ را در 10 سال گذشته به خوبی متوجه شوید:

فکر کنید شما در سال 90 در یک شرکت مهندسی کار می کنید و یک سری وظایف بر عهده شما قرار گرفته است و شما به خوبی تمام کارهای محول شده را انجام  می دهید.قطعا اگر شما در سال 97 هم در همان شرکت مشغول به کار باشید.شرکت شما پیشرفت های بزرگی را در 7 سال گذشته تجربه کرده است و اینکه توانسته خود را هنوز هم سرپا نگه دارد این نشان از این دارد که این شرکت  توانسته خود را با بازار روز مطابقت دهد.حالا انتظاراتی که از مدیر شرکت از شما دارد قطعا بیش تر از گذشته می باشد.پس انتظارات گوگل هم از شما بیشتر از قبل خواهد شد!

 

لینک بیلدینگ حرفه ای 2018

 

دوست عزیز بک لینک سازی سال 90 با سال 97 کاملا متفاوت هست.....

گوگل حواسش را کاملا جمع کرده و دیگر شما نمی توانید به راحتی لینک بیلدینگ را به راحتی جلو ببرید.در سال 90 وب مستران با هزاران بک لینک های فالو در یک روز، می توانستند رتبه خود را در نتایج گوگل بهبود بخشند.یادم می اید در سال 90 دقیقا با عنوان کلمه کلیدی بک لینک میگرفتیم و سریعا تاثیر و بهبود رتبه را مشاهده میکردیم!

در سال 97 هم چیز متفاوت تر از گذشته برای وب مستران هست و بسیاری از سئوکاران به خاطر عدم بروز رسانی اطلاعات خود از تخصص خود خداحافظی کردند!خیلی ها فکر کردند دیگر نمی توان بک لینک خرید و دیگر بک لینک سازی وجود ندارد.من به شما می گویم این فکر کاملا غلط می باشد و بک لینک سازی شکل جدیدی را به خود گرفته است و ساختمان لینک ها به گونه  دیگری باید معماری و طراحی شود.

 

تفاوت در بک لینک سازی

 

معماری و طراحی ساختمان بک لینک در سال 2018

اولین قدم : ایا بک لینک برای صفحه و مقاله شما موثر واقع خواهد شد؟

بله در سال 2018 بک لینک برای هر محتوا یا مقاله ای مفید نخواهد بود! برعکس گاهی ضربات بسیار شدیدی را به پیج و صفحه  و سایت شما خواهد زد.اگر یک سایت محتوایی دارید و دوست دارید از لینک بیلدینگ 2018 نتیجه مثبتی را بگیرید، سعی کنید محتوا کاربر پسند  تولید کنید

درست است بحث تولید محتوا یونیک و بکر از سال 92 برای موتور های جستجوگر و به خصوص گوگل مهم تلقی می شد. اما تا قبل از سال 97 انتشار محتوا کپی جریمه ای برای وب سایت کپی کننده وجود نداشت!اما در سال 97 اگر محتوا کپی منتشر کنید قطعا جریمه خواهید شد و اگر فکر می کنید می توانید یک محتوای کپی را با بک لینک بالا بیاورید کاملا در اشتباه هستید.

 

طراحی ساختمان بک لینک

نقش محتوا در تاثیر هر چه بهتر لینک بیلدینگ 2018

اولین قدم در اجرای یک ساختمان بک لینک درست در سال 2018 این است که بک لینک ها را به محتوا کاربر پسند و مناسب ارجاع دهید.وقتی برای صفحه ای بک لینک سازی می کنید، با این کار ربات های گوگل توجه شان به سمت شما جلب می شود و نقش یکی از ربات های زرنگ گوگل این است که یک کرنومتر در دست خواهد گرفت و زمان ماندگاری کاربران را در صفحه  یا مقاله شما را می سنجد و بدین ترتیب ارزش بک لینک های شما بستگی به امتیاز کاربران تان خواهد داشت.

 

محتوا اورجینال

 

امتیاز کاربران سایت شما برای لینک بیلدینگ شما

بگذارید به صورت ساده و قابل فهم برای شما روشن کنم .اگر فرضا اجرای یک لینک بیلدینگ درست نمره 20 را داشته باشد.فقط 10 نمره ان مربوط به تصمیمات ربات های باهوش گوگل می باشد و 10 نمره دیگر در اختیار کاربران وب سایت شما قرار دارد.هر چقدر دنبال کنندگان بیشتر در صفحه هدف(بک لینک زده شده)بمانند،نمره شما بهتر تر خواهد بود و نتیجه بک لینک شما مثبت تر خواهد بود.

رای مثبت به بک لینک

 

 

 

تهیه شده در واحد سئو تیم هنر نرم افزار نویسان پارسی
لطفا برای حفظ احترام صاحب اثر و تولید کننده مقاله،از انتشار مطالب بدون منبع خوداری کنید