لوگوی Taop
با لینک بیلدینگ 2018 در اوج باشید!-قسمت دوم

با لینک بیلدینگ 2018 در اوج باشید!-قسمت دوم

قبل از اینکه  قسمت دوم اموزش لینک بیلد ینگ 2018را شروع کنیم،توصیه میکنم قسمت اول را حتما مطالعه کنید تا  بتوانید با چشمانی باز این قسمت از لینک بیلدینگ 2018 را دنبال کنید!
-اگر با ماهیم اولیه سئو اشنایی ندارید این مقاله اصلا مناسب شما نمی باشد و سعی کنید مفاهیم پایه  را قبل از این مقاله بیاموزید.


خلاصه قسمت اول:

در مقاله اول گفتیم که شما نباید لینک های خود را به محتوا های  کپی موجود در وب سایت خود ارجاع دهید.اینکه فکر کنید بتوانید در سال 2018 با محتوای کپی در صفحه اول نتایج گوگل قرار گیرید این کاملا یک خیال پردازی احمقانه هست و سعی کنید سریعا این فکر غلط را از ذهن خود پاک کنید.


زمانی که شما  ده ها  بک لینک را به یک محتوای کپی وارد می کنید در واقع با این کار به  گوگل می گویید که شما در حال خریدن بک لینک از سایت های دیگر هستید و این اخر کار نیست و حتی اگر گوگل بک لینک های شما را مثبت در نظربگیرد قطعا رتبه یک صفحه با محتوای کپی، که از سایت های بسیاری لینک فالو و نافالو دریافت کرده،به سایت مرجع(تولید کننده مقاله)منتقل می شود! 


فراموش نکنید گوگل در سال 2018 با شما شوخی ندارد ........

اجازه بدهید محتوای شما توسط رقبا کپی شود!
ایا از اینکه محتوای شما توسط رقبا سریعا کپی شود نگران هستید؟!اصلا نگران نباشید ،فقط سئوکاران حرفه ای می دانند که در لینک بیلدینگ 2018،مطلب کپی خود یک  لینک فالو به سایت اصلی می باشد!بله وقتی شما محتوای سایت های دیگر را در وب سایت خود منتشر می کنید، در حال دادن رای مثبت(بک لینک)فالو به ان وب سایت می باشید.
اما مطلب مهمی که در این مقاله باارزش به شما می گویم به همینجا ختم نمی شود....


از کدام صفحه و مقاله برای خود بک لینک بگیرید؟

من به شما می گویم که هر بک لینک و هر ریپورتاژی مفید نیست!اگر تا امروز توانایی به دست اوردن ارزش یک پیج یا مقاله را نداشتید، از امروز سعی کنید با ابزارهای مختلف بتوانید رتبه هر صفحه یا مقاله را به دست اورید!
برای این کار کافیست تعداد بک لینک های باکیفیت هر صفحه یا مقاله و همچنین درجه اسپم بودن ان را پیدا کنید و اگر مناسب بود ،می توانید اقدام به خرید بک لینک از ان کنید.
*توجه:اگر مطالب این مقاله برای شما گنگ و ازاردهنده هست این نشانه کم بودن دانش شما در زمینه سئو می باشد.تلاش کنید مفاهیم پایه را از سایت های موجود فارسی یاد بگیرید.

خبر بد: متاسفانه بسیاری از سایت های تحلیلی معروف که در زمینه سئو فعالیت داشتند،اکانت های رایگان خود را حذف کردند و این نشان می دهد که سئو روز به روز به یک علم تخصصی در حیطه ای تی حرکت می کند.