لوگوی Taop
با لینک بیلدینگ 2018 در اوج باشید!-قسمت سوم

با لینک بیلدینگ 2018 در اوج باشید!-قسمت سوم

یک بار برای همیشه می گویم که بک لینک سازی همیشه مهم خواهد بود و مهم می ماند.درست است در سال های اخیر لینک بیلدینگ با چالش های جدی از سوی گوگل مواجه شده است اما این فاکتور مهم همچنان در رتبه بندی وب سایت ها تاثیر بسیار مهمی دارد.

روش های لینک بیلدینگ در سال 2018 

به صفحات هم موضوع لینک دهید:

شما شروع به تولید محتوا می کنید و گاهی در لابه لای متن خود نیاز دارید منبعی را ذکر کنید یا کاربران را برای فهم دقیق تر به سایت مناسب هدایت کنیدبسیاری از وب مستران هنوز فکر قدیمی خود را دنبال می کنند و هنوز هم نگران هستند که نکند گوگل رتبه مقاله و صفحه انها را با لینک دادن به سایت های هم موضوع کم کند!!!این فکر کاملا غلط هست،گوگل در سال 2018 از اینکه شما می توانید کابران خود را به سایت های هم موضوع هدایت کنید لذت می برد.اگر در داخل محتوای خود از کلمات گنگ و یا کلمات تخصصی استفاده می کنید،حتما برای درک بهتر خوانندگان،انها را به سایت هایی که توضیحات بیشتری درباره ان دارند هدایت کنید.ربات های گوگل بسیار باهوش هستند و این را کامل درک می کنند که تمام هدف شما ارائه مقاله و محتوا بهتر به مخاطبانتان هست.
-پس در لینک بیلدینگ 2018 اگر شما به سایت های هم موضوع لینک بدهید رتبه مقاله و صفحه شما افزایش پیدا می کند و این را می تواند به منزله لینک دادن سایر وب سایت ها به  سایت شما باشد.

محتوای هم موضوع

 

در انجمن ها فعالیت کنید و لینک بگذارید:

فعالیت در انجمن ها  و فروم های هم موضوع می تواند علاوه بر اینکه اطلاعات شما را بسیار افزایش دهد،شما نیز می توانید اطلاعات خود را با دیگر افراد حاضر در انجمن به اشتراک بگذارید.سعی کنید پاسخ های منطقی و تاپیک مناسب ایجاد کنید تا مطالب شما توسط مدیران حذف نشوند.موضوعی که در گرفتن لینک از انجمن و فروم ها بسیار مهم هست،شناسایی صفحات با ارزش هر انجمن می باشد.

فعالیت در انجمن

بسیاری از وب مستران و کسانی که شروع به لینک بیلدینگ از انجمن می کنند فکر می کنند که فقط اینکه داخل انجمن یک کامنت و یا پیام لینک دار بگذارند کافی می باشد.ولی شما قبل از اینکه لینک سایت خود را در داخل هر انجمن بگذارید به ارزش پیج ان توجه کنید!فکر می کنم تیم سئو ما برای اولین بار این موضوع را مطرح می کند!!!
برای اینکه بتوانید ارزش پیج یک صفحه از سایت یا انجمن را مشخص کنید به سایت ماجستیک که در اعتبارسنجی دامنه ها و لینک ها بسیار معتبر هست مراجعه کنید.

اهمیت لینک بیلدینگ خارجی در سئو وبسایت

از شبکه های اجتماعی برای بک لینک سازی استفاده کنید:

اینیستاگرام و تلگرام کاربران فعال ایرانی بسیار زیادی دارند که هر روز ساعت ها وقت خود را در انجا سپری می کنند.از این فرصت استقاده کنید و مطالب و کلیپ های سایت خود را منتشر کنید.مخاطبان شما انسان های واقعی هستند،پس محتوایی کاربر پسند منتشر کنید تا ارزش کلیک کردن بر روی لینک شما و ارجاع به سایت وجود داشته باشد.گوگل  سریعا لینک هایی که  در شبکه های اجتماعی توئیتر و گوگل پلاس و تلگرام و اینیستاگرام منتشر می شود ایندکس می کند و این می تواند امتیاز های مثبت زیادی را برای صفحات سایت شما منتقل کند.

 

شبکه های اجتماعی

 

البته نباید فراموش کنید که اینیستاگرام رقیب های کوچکی برای شبکه های اجتماعی گوگل(توئیتر و گوگل پلاس) محسوب می شوند و گوگل اصلا دوست رقبان خود را مهم جلوه دهد!!!پس اگر فکر می کنید می توانید ادرس کانال یا پیج اینیستاگرام خود را در نتایج اول گوگل قرار دهید،حتما اشتباه می کنید.