لوگوی Taop
قیمت نرم افزار سی آر ام

قیمت نرم افزار سی آر ام

قیمت نرم افزار سی آر ام

قیمت نرم افزار سی آر ام به مسائل و شرایط گوناگونی بستگی دارد، با اضافه یا کم کردن ویژگی و قابلیتی می توان قیمت این نرم افزار را کاهش یا افزایش داد.

چرا نرم افزار سی آر ام (الزام یا اختیار)؟

شما هیچ اجباری برای استفاده از نرم افزار crm وجود ندارد، اما دقیقا همین امر باعث تمایز بین شرکت ها و کسب و کار های متفاوت می شود، بهره بردن از قابلیت هایی که اجباری در استفاده از آنها نیست.

بگذارید با ذکر یک مثال برایتان مزیت های استفاده از نرم افزار سی آر ام را توضیح دهم : شما قصد جا به جا کردن مقداری بار از نقطه 1 به نقطه 2 را دارید، در راه چالش های متفاوتی از جمله آب و هوای نا مناسب، زمین نا هموار و مسیر طولانی را پیش رو دارید، شما می توانید این بار را به تنهایی و با پای پیاده حمل کنید، یا می توانید با استفاده از یک وسیله نقلیه این فرایند را به سرانجام برسانید، انتخاب با شماست، می توانید انتخاب کنید با چه سرعتی و از چه مسیری بار را به مقصد برسانید. حالا مقایسه این موضوع با ماهیت سی آر ام نمایانگر ارزش و مزیت های استفاده از نرم افزار crm است.

مجموعه فعالیت هایی که باعث می شود شما در زمان و هزینه صرفه جویی کنید و کار با به ساده ترین و صحیح ترین شکل ممکن انجام دهید در یک نرم افزار گردآوری شده که به آن CRM نیز می گویند، با گذشت ایام و تجارب کسب شده توسط شرکت ها و کسب و کار های مختلف قابلیت ها و ویژگی هایی به این نرم افزار اضافه شده است که تقریبا همه ی بخش های مختلف از جمله حسابداری، انبارداری، حمل و نقل و همه ی بخش های داخلی راتحت پوشش قرار می دهد.

قیمت گذاری نرم افزار سی آر ام

نرم افزار سی آر ام امروزه توسط اشخاص و شرکت های متعددی تولید و به بازار فروش عرضه شده است، این فروشنده ها هرکدام قیمت نرم افزار سی آر ام خود را بر اساس قابلیت ها و کاربرد های آن به ثبت می رسانند. قیمت نرم افزار سی آر ام می تواند بسته به نوع نرم افزار و میزان کاربردش متغیر باشد. توصیه ما به شما عزیزان این است که حتما قبل از تهیه و استفاده از نرم افزار crm ، نیاز های خودتان را به علاوه کارهایی که لازم دارید نرم افزار برای شما انجام دهد را آماده کنید تا در خرید نرم افزار سی آر ام دچار مشکل نشوید.

شرایط و ویژگی های موثر بر قیمت نرم افزار سی آر ام

همانطور که در بالا گفته شد کامل بودن نرم افزار و موارد استفاده آن بسته به نوع نیاز خریدار می تواند در قیمت سی آر ام تاثیر گذار باشد ولی این موارد چه چیز هایی هستند و شرکت های متعدد ارائه دهنده خدمات مدیریت ارتباط با مشتری چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند؟

قابلیت های کلی نرم افزار سی آر ام

قیمت نرم افزار crm می تواند بسته به کلیات ارائه شده در نرم افزار اولیه به مشتری مانند قابلیت ثبت و ویرایش پیش فاکتور، صدور چک، مرخصی و درخواست مساعده، بررسی اطلاعات مشتریان و ... تغییر بکند ولی این ویژگی ها تقریبا در همه ی crm ها وجود دارد پس در ادامه به سایر موارد تاثیر گذار توجه کنید.

نوآوری

هر کمپانی یا شرکتی که کار ارائه خدمات سی آر ام را می دهد می تواند برای متمایز شدن از رقبا نوآوری خاصی را به نرم افزار خود اضافه کند که خود این موضوع روی قیمت سی آر ام تاثیر مستقیم می گذارد، مانند : ارائه گزارشات اختصاصی، مشاهده فعالیت لحظه ای کاربران و حتی اتصال نرم افزار به رسانه های اجتماعی مختلف که اخیرا این موارد نیز در همه نرم افزار های مدیریت ارتباط با مشتری دیده می شود.

تعداد کاربران

در حین ارائه نرم افزار سی آر ام می توان محدودیتی برای تعداد کاربران تعریف شده در سیستم خریدار تعریف کرد که طی آن، خریدار فقط می تواند تعداد محدودی پرسنل داخل نرم افزار بسازد به عنوان مثال فقط 10 کاربر بتوانند از سیستم استفاده کنند، پس برای اضافه کردن اکانت و گسترش کار شما ناچار هستید مبلغی را در ازای هر کاربر اضافه پرداخت کنید.

پشتیبانی

هرگونه سوال، راهنمای و در میان گذاشتن مشکل خود در بخشی از سیستم را می توانید با هماهنگی و ارتباط با واحد پشتیبانی سی آر ام مربوطه در میان بگذارید، و آنها نیز در ازای کمک رسانی و وقت گذاشتن برای شما هزینه ای مازاد بر هزینه های دیگر را از شما برای انجام فعالیت های پشتیبانی دریافت می کنند که این موارد نیز قیمت نرم افزار سی آر ام را تحت الشعاع قرار می دهد.