لوگوی Taop
درباره نرم افزار crm چه می دانید؟

درباره نرم افزار crm چه می دانید؟

هر شرکت و ارگانی نیاز به نظم و انضباط برای شکست دادن چالش ها و رسیدن به موفقیت دارد. این نظم می تواند فردی باشد یا در بستر یک نرم افزار جامع بنام نرم افزار crm انجام شود.

کسی که کسب و کاری را شروع کرده و نیاز خود برای تاسیس یک شرکت را در حدی دیده که برای شروع پا پیش گذاشته، قطعا به زیر و بم شروع کسب و کار فکر کرده و همه ی جوانب رو در نظر گرفته. در این شرایط وقتی شرکت تاسیس می شود و به مرور گسترش می یابد نیاز به برقراری نظم و ساماندهی امور بیشتر و بیشتر می شود. چه باید کرد؟ چه نیرویی باعث برقراری نظم و افزایش بازدهی می شود؟ اصلا چرا باید نظم رو اینقدر جدی بگیریم؟ سوال های زیادی ممکنه توی سر هر کارآفرینی شکل بگیره. اما همه ی جواب ها یکیه : نرم افزار crm ، جامع ترین نرم افزار که به برقراری نظم در محیط کاری و افزایش بازدهی کار کمک می کند.

بخوانید : درباره بهترین نرم افزار های crm خارجی اطلاعات کسب کنید !

نرم افزار crm در عین پیچیدگی که برای طراح آن داشته به همراه داشته، سادگی خاصی برای مصرف کننده و کاربران آن دارا می باشد. این سادگی به نحوی است که هر کسی در هر سطح اطلاعات و توانایی قابلیت استفاده از آن را دارد. به اصطلاح مدیر کلی شرکت نرم افزار crm است نه مدیر عامل :-) ، از مدیر عامل تا آخرین رده شرکت در این نرم افزار فعالیت می کنند تا همه چیز روی برنامه پیش برود.

پیشنهاد ویژه : درباره نرم افزار crm سنا بیشتر بدانید !

تاثیرات باور نکردنی نرم افزار crm روی کسب و کار شما

شاید درباره نرم افزار crm اطلاعاتی داشته باشید شاید هم این مقاله برای اولین بار شما را با این مفهوم َآشنا کرده است، در 2 حالت از شما می خوام به این آمار توجه کنید و با دقت بخونید :

نرم افزار crm میزان مراجعه و پیگیری مشتری های شما را حداقل تا سه برابر افزایش می دهد، یعنی چی ؟ شما از هر 10 مشتری که به آنها مشاوره می دهید یا در نمایشگاه به غرفه شما سر می زدند فقط 1 تا 2 نفر نتیجه فروش داشتند. ولی با استفاده از نرم افزار سی آر ام این آمار حد اقل به 3 تا 4 نفر از 10 نفر خواهد رسید.
شما برای فروش بیشتر ناچار به استخدام کارمند فروش یا بازاریاب هستید، این هزینه ای که برای شما متحمل می شود باید با فروش بیشتر جبران شده و سود شما را افزایش دهد، نرم افزار crm میزان فروش و بازدهی هر کارمند فروش را تا بیش از 40 درصد افزایش می دهد.
مشتریانی که یکبار از شما خرید کرده اند می توانند باز هم این کار را بکنند، این کار نیازمند شرایطی است که در محیط crm فراهم می شود. نرم افزار crm میزان تکرار خرید توسط مشتری را تا بیش از 25 درصد افزایش می دهد.
تبلیغات همیشه مبحثی پر هزینه و پر ریسک بوده و هست. سی آر ام این هزینه ها را تا حداکثر 25 درصد کاهش می دهد.

این آمار هایی که در بالا مطالعه کردید طی تجربه استفاده از نرم افزار crm توسط شرکت ها و صاحبین کسب و کار به دست آمده است.

بخوانید : نیاز به نرم افزار crm فوق پیشرفته دارید؟ حتما مقاله را مطالعه کنید !