لوگوی Taop
معرفی وبسایت w3schools

معرفی وبسایت w3schools

معرفی وبسایت w3 schools

در این مقاله قصد داریم به معرفی وبسایت پر طرفدار و فوق العاده قوی w3 schools بپردازیم. اگر برنامه نویس باشید که حتما در مورد این وبسایت اطلاعاتی دارید و اما اگر برنامه نویس نیستید و علاقه به یادگیری این حرفه دارید. پیشهاد ما برای شروع فعالیت تا یک برنامه نویس حرفه ای شدن این وبسایت می باشد. وبسایت w3schools یک مرجع واقعی و کامل از همه ی زبان های برنامه نویسی فعال برای طراحی وبسایت می باشد.

W3schools چه زبان های برنامه نویسی را آموزش می دهد ؟

یک بار دیگر با دقت به نام این وبسایت توجه کنید. بله از نظر ما هم این وبسایت مدرسه ای برای یادگیری طراحی وبسایت می باشد، می دانید در مدرسه هم همه ی راه های یادگیری استفاده می شود. وبسایت w3schools همه ی زبان های برنامه نویسی که شما برای طراحی یک وبسایت کامل نیاز دارید را فراهم آورده است. این وبسایت که اخیرا با بروز رسانی های خود تمرینات و زبان های جدید را اضافه کرده است در حال حاضر یکی از قوی ترین ها در زمینه آموزش برنامه نویسی وبسایت می باشد.

زبان های برنامه نویسی که در وبسایت w3schools آموزش می بینید به چند نمونه تقسیم می شود:

  • Html
  • Css
  • Javascript
  • SQL
  • PHP
  • Bootstrap
  • Python
  • Jqueri
  • XML

چرا وبسایت W3schools از قوی ترین های این عرصه است ؟

کامل بودن بروز بودن و از همه مهم تر اینکه شما را به صورت کاملا واقعی در پروسه طراحی وبسایت قرار می دهد. اکثر آموزش های ویدئو ای و متنی که فقط به صورت گذرا آموزش های خود را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهند بیشتر باعث گیج شدن و سردرگمی کاربر شده و در نهایت باعث زده شدن وی از برنامه نویسی می شوند. وبسایت w3schools با آموزش مرحله به مرحله از سردرگمی شما جلوگیری می کند و علم برنامه نویسی را برای شما جذاب تر و دلنشین تر می کند.

تمریناتی که در این وبسایت بعد از آموزش هر مرحله در اختیار شما قرار می دهد دقیقا شما را با نمونه کد هایی که برای طراحی وبسایت واقعی نیاز دارید در اختیارتان قرار می دهد تا خودتان پر قدرت به آموختن علم برنامه نویسی وبسایت بپردازید.

فقط وبسایت w3schools یا مراجع دیگر ؟

اینکه می گوییم وبسایت w3schools کامل ترین و منعطف ترین وبسایت است دلیل بر اینکه برای یادگیری و کسب خلاقیت در برنامه نویسی فقط و فقط به این وبسایت اتکا کنید نیست. همه ی ما می دانیم برای یادگیری بهتر نیاز به تحقیق و وقت گذاشتن بیشتری هستیم، شاید در مرجع دیگری به صورت تخصصی تر به بخشی که قصد یادگیری آن را داریم رسیدیم.

مراجع دیگری نیز در مقالات بعدی معرفی می کنیم که آموزش برنامه نویسی وبسایت را برای شما راحت تر و شیرین تر می کنند. فراموش نکنید برنامه نویسی همانطور که جزو بهترین مشاغل می باشد سختی های خود را نیز دارد، پس قبل از وارد شدن به دنیای گسترده و بی انتهای برنامه نویسی خیلی خوب فکر کنید.