لوگوی Taop
پرسش و پاسخ های نرم افزار crm

پرسش و پاسخ های نرم افزار crm

پرسش و پاسخ های نرم افزار crm

استفاده از نرم افزار crm نیز همانند سایر نرم افزار هایی که برای بهبود کیفیت کار و بهینه تر کردن فعالیت های یک شرکت قواعد و اصول خاص خود را دارد، نرم افزار crm جامع ترین و کامل ترین نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری است که به هر کسب و کاری که از گستردگی نسبتا بالایی برخوردار است توصیه می شود، اشتباه نکنید این به این معنا نیست که شما با شرایط کاری ساده تر و گستردگی کمتر دیگر نیاز به نرم افزار crm ندارید. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری برای برقراری نظم بیشتر در محیط کاری بهترین بازخورد را حاصل می کند.

شاید شما هم در تهیه و راه اندازی نرم افزار crm کمی شک داشته باشید یا دو دل باشید، این مقاله دقیقا برای شما طراحی و تولید شده است، با مطالعه پرسش و پاسخ های نرم افزار crm کمی از دو دلی و شبهه ای که در ذهنتان ایجاد شده کاسته می شود.

سوالات متداول درباره نرم افزار crm

سوالاتی که پیش از تهیه نرم افزار سی آر ام در ذهنتان شکل می گیرد و دانستن آن قطعا به شما کمک می کند در زیر لیست شده است، شاید مشکل شما نیز در میان آنها باشد، پس حتما در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

چرا نرم افزار crm به یک باید تبدیل شده ؟

ذهن انسان به گونه ای می باشد که وقتی روی یک کار خاص تمرکز می کند بسیار سریع تر و بهتر به نتیجه می رسد و در کمترین زمان به هدف نزدیک می شویم، حالا اگر برنامه های متعدد و افکار زیادی را در یک لحظه بخواهیم به خاطر بسپاریم و روی آن زمان بگذاریم ، قطعا در نقطه ای اشتباه کرده و حتی کاری را که مشغول آن هستیم به طور کل خراب می کنیم، حتی در بعضی موارد فراموش کردن را نیز به این مباحث می توان اضافه کرد، بنابر این نرم افزار crm با نظم بخشیدن به کسب و کار و ارائه قدرت مدیریت ارتباط با مشتری به ما باعث بهتر شدن و درست انجام شدن کار ها در زمان خود می شود.

بیشتر بخوانید : چطور با نرم افزار crm فروش خود را بیشتر می کنیم؟

برای راه اندازی نرم افزار crm از کجا باید شروع کرد ؟

راه اندازی نرم افزار crm نیاز چندانی به دانش کامپیوتری و مهارت خاصی ندارد، فقط باید یک نرم افزار که با کسب و کار شما همخوانی دارد را پیدا کرده و نسبت به راه اندازی آن اقدام کنید، بنابراین بهترین پیشنهاد ما برای شروع راه اندازی نرم افزار crm در ابتدا تحقیق و جستجو در بین شرکت ها و نرم افزار های مختلف می باشد.

چه نرم افزار crm ای برای من مفید است ؟

نرم افزار های جامع crm برای هم موضوع و هر صنف کاری می تواند مزیت های مختص خود را داشته باشد، ولی برخی از این نرم افزار های طراحی شده موجود با قابلیت های متفاوتی نسبت به نمونه های مشابه روانه بازار شده اند، این تفاوت ها می تواند نیاز مارا شامل شود، برخی بیشتر روی مسائل فروش ، برخی از نرم افزار های crm نیز روی مقوله حسابداری و انبار داری و اتوماسیون انبار تمرکز دارند، شما با توجه به نیاز خود و زمینه کاری می توانید با اندک تحقیقی بهترین انتخاب را داشته باشید.

نرم افزار crm فارسی چیست ؟

همه ی شما که مشغول مطالعه این مقاله هستید فارسی زبان هستید و همه ما می دانیم که زبان مادری ما فارسی است، به همین منظور نرم افزار crm فارسی یا نرم افزار crm ایرانی بعد از نمونه های موفق خارجی مانند نرم افزار crm مایکروسافت در داخل کشور طراحی و تولید شد تا نیاز همه ی فارسی زبانان به مدیریت ارتباط با مشتری را فراهم آورد.

 نرم افزار crm فارسی در انواع مختلف با مزیت ها و برتری های بسیار زیادی توسط شرکت های مختلف تولید شده است که همه ی نیاز مشتریان را تحت پوشش قرار دهد، نرم افزار crm سنا از نمونه این برنامه ها می باشد.

نرم افزار crm رایگان چیست ؟

از قدیم گفتن هر ارزانی بی حکمت نیست، البته این مثال قدیمی در همه ی موارد به آن صورت که بیان شده صدق نمی کند، در زمینه نرم افزار  crmنیز این موضوع حاکم است، نرم افزار crm رایگان به چند صورت می تواند وجود داشته باشد، 1- نرم افزاری که تا زمان محدودی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد و بعد از پایان زمان تعیین شده باید توسط شما هزینه ای پرداخت شود تا بتوانید به ادامه استفاده از نرم افزار سی آر ام رایگان بپردازید. 2- این نرم افزار به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می گیرد ولی اضافه کردن شرایط و قابلیت های بیشتر در داخل نرم افزار برای شما شامل هزینه می شود، همچنین می توان بابت پشتیبانی و برطرف کردن مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری شما هزینه ای به صورت ماهیانه یا سالیانه پرداخت شود.

بهترین نرم افزار crm چه نرم افزاری است ؟

بهترین و بدترین به آن صورت که صحبت می کنیم وجود ندارد این فقط به نیاز ما بستگی دارد، هر نرم افزار که بیشتر از مابقی، مشکلات و کمبود های مارا جبران کند می تواند بهترین نرم افزار crm باشد و در صورتی که خلاف این باشد ممکن است به بدترین نرم افزار در ذهن ما تبدیل شود، ولی به طور کلی بهترین نرم افزار crm چیزی است که بیشترین مشکلات و کمبود ها را تحت پوشش قرار دهد و با یک رابط کاربری ساده جوابگوی درخواست های کاربران باشد.

از این فرصت استفاده می کنیم تا یکی از قوی ترین و پرکاربرد ترین نرم افزار های سی آر ام  را خدمتتان معرفی کنم : نرم افزار crm سنا یکی از بهینه ترین و کامل ترین نرم افزار ها می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نرم افزار crm سنا کلیک کنید.

قیمت نرم افزار crm بر چه اساس است ؟

نرم افزار crm می تواند بسته به نوع فعالیت و شرایط دیگری قیمت های متفاوتی داشته باشد. مثلا شما می توانید اشتراک ماهیانه یا سالیانه برای استفاده از سی آر ام داشته باشید، که هر کدام هزینه خود را دارد، تعداد کاربرانی که به عنوان کارمند در سیستم ثبت می کنید نیز می تواند در برخی crm ها شامل هزینه مضاعف باشد، به عنوان مثال برای نرم افزار crm با 5 کارمند ماهیانه 200 هزار تومان می پردازید که این مبلغ می تواند با 10 کارمند به 250 هزار تومان افزایش پیدا کند (ارقام واقعی نیست).

شرایطی چون میزان پشتیبانی و راه اندازی سخت افزاری و نرم افزاری نیز می تواند به هزینه نرم افزار crm اضافه کرد.

تفاوت نرم افزار crm با نرم افزار رایگان ثبت اطلاعات مشتریان چیست ؟

همانطور که از نامشان پیداست نرم افزار crm به معنی نرم افزار جامع مدیریت ارتباط با مشتری است ولی نرم افزار رایگان ثبت اطلاعات مشتریان فقط نرم افزاری است که می توانید در آن اطلاعات مشتری را به صورت طبقه بندی شده وارد کرده و در جایی ذخیره کنید، به صورت خلاصه نرم افزار سی آر ام بسیار کامل تر و شکیل تر از ثبت اطلاعات مشتریان می باشد.

ناگفته نماند ثبت اطلاعات مشتریان فقط یکی از کارهایی است که می تواند با نرم افزار  crmانجام داد. پس به نوعی زیر مجموعه محسوب می شود.

نرم افزار crm آزمایشی یا نرم افزار crm Demo چیست ؟

نسخه آزمایشی نرم افزار crm

اکثرا نرم افزار های کامپیوتری در کنار نسخه اصلی می تواند یک نسخه دمو یا آزمایشی داشته باشد که از آن برای معرفی بهتر نرم افزار crm به مشتریان استفاده می شود، این نسخه همه ی قابلیت های نمونه اصلی را ندارد ولی بسیار سبک است و در کمترین زمان نصب می شود که باعث می شود کاربر بدون پرداخت هزینه با محیط کاری و رابط کاربری نرم افزار آشنا شود تا بتواند بهتر در خرید خود تصمیم بگیرد. بهترین نرم افزارهای crm دارای نسخه آزمایشی یا demo می باشند.

هنوز ابهامی دارید ؟ اگر به پاسخ همه ی سوالاتتان نرسیدید حتما مقاله نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (crm) را مطالعه کنید ...