لوگوی Taop

بسمه تعالی

کلمه TAOP سرنام (The Art Of Programming) به معنای هنر برنامه نویسی می باشد. هسته اصلی و اولیه تیم TAOP در سال 1386 درتهران با هدف طراحی و توسعه برنامه های تحت وب بومی شروع بکار کرد. در همین راستا پس از تولید پلاتفرم اختصاصی برنامه نویسی تحت وب شروع به عرضه محصولات و خدمات تخصصی خود در چهارچوب وب سایت های شخصی و شرکتی و اطلاع رسانی، انواع فروشگاه های اینترنتی و سایر محصولات و خدمات مرتبط با بستر وب را تحقق بخشید. در همین راستا این گروه بیش از 50 نمونه کار موفق قابل ارائه دارد که برخی از آنها در صفحه اصلی وب سایت قابل مشاهده است.

این گروه با بررسی های میدانی و برآوردهای در سال 1390 تصمیم به توسعه دانشی در دو حوزه سیستم های تلفنی دیجیتال (VOIP) و برنامه نویسی در حوزه تلفن های همراه (Android) گرفت که در نهایت در سال 92 با برنامه نویسی سیستم های تلفنی خط سلامت و همچنین برنامه نویسی بیش از 10 اپلیکیشن تلفن همراه ارائه شده به صورت اختصاصی و عمومی در کافه بازار، به اهداف بلند مدت خود رسید.

این گروه امروز با بیش از 10 سال تجربه در حوزه های مختلف طراحی وب سایت، طراحی نرم افزار CRM، برنامه نویسی اپلیکیشن حرفه ای اندروید در حال توسعه و پیشرفت روز افزون برای خدمات دهی بهتر به کارفرمایان محترم می باشد که از جمله آنها راه اندازی واحد سئو و بهینه سازی وب سایت برای توسعه و بهبود بخشیدن به کارفرمایان محترم می باشد. این واحد جدید که در سال 96 راه اندازی گردید با موفقیت چشم گیری مواجه شد که از جمله آن میتوان به قرار گرفتن وب سایت و فروشگاه های اینترنتی کارفرمایان در صفحات اول نتایج گوگل نامبرد