• TAOP در گوگل پلاس
  • TAOP در اینستاگرام
  • TAOP در آپارات
  • TAOP در تلگرام
  • TAOP در فیسبوک

Crm چیست ؟

Crm مخفف "Customer Relationship Management" است، در معنای لغوی به معنای "مدیریت ارتباط با مشتری" می باشد، اگر بخواهیم کمی بیشتر توضیح دهیم "فرایندی همه گیر، برای ایجاد،حفظ و توسعه ارتباط هدفمند با مشتریان در بستر یک نرم افزار پیشرفته را Crm می گویند"

در ابتدا به سوال های متداولی که برای اکثریت افراد به وجود می آید اشاره کنیم و در ادامه مقاله به بررسی آنها و ارائه پاسخ بپردازیم :

کلیات سی آر ام چیست؟ چه کسانی باید از سی آر ام استفاده کنند؟ چرا اصلا باید از سی آر ام استفاده کنیم؟ سی آر ام چطور روی سود بیشتر و کاهش هزینه ها تاثیر می گذارد؟ آیا استفاده از سی آر ام به صرفه است؟ و سوال های بسیار زیادی که در ذهن مشتریان و مدیران کسب و کار شکل می گیرد. به ادامه مطلب دقت فرمایید...

وقتی از بالا به ماجرا نگاه کنیم فقط و فقط دو عامل اصلی را باید از سی آر ام انتظار داشته باشیم، کاهش هزینه ها به صورت محسوس، افزایش سود کسب و کار ؛ این دو ویژگی از بارز ترین و بزرگترین اهداف استفاده از سی آر ام می باشد، حالا سوال اینجاست؛ سی آر ام چطور این ویژگی هارا تضمین می کند؟
نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری برای همه ی بخش های بیزینس شما نقشه و پلن دارد، از شروع ماجرا که پیدا کردن و معرفی کسب و کار به مشتری می باشد تا مرحله پایان فروش و ذخیره کردن اطلاعات مشتریان. سی آر ام با کاهش زمان انجام کار های روزانه و مدیریت بهینه و منظم می تواند وقت بیشتری را برای شما ذخیره کند همچنین با یادآوری ها و امکانات بسیار متنوعی که برای بخش های مختلف کار دارد نظم وصف نشدنی به اکثر فرایند های سیستم کاری شما می بخشد. از استراتژی های اصلی نرم افزار Crm می تواند به کنترل فرایند های داخلی شرکت، مدیریت مسائل مرتبط با پرسنل، مدیریت و اتوماسیون مالی و انبار، مدیریت وظایف و یادآوری و یادداشت اشاره داشت.

معرفی توانایی های نرم افزار سی آرام سنا

سنا قابلیت های کاربردی بسیاری برای مدیریت اتفاقات درون مجموعه کاری دارد، از مدیریت جلسات گرفته تا مدیریت مرخصی ها و ورود و خروج پرسنل. نرم افزار Crm سنا امکان بررسی و داده کاوی اتوماتیک را نیز به مدیران سیستم می دهد.

گارانتی رفع باگ

اطمینان تحویل پروژه نهایی بدون باگ

گارانتی رفع باگ

اطمینان تحویل پروژه نهایی بدون باگ

گارانتی رفع باگ

اطمینان تحویل پروژه نهایی بدون باگ

گارانتی رفع باگ

اطمینان تحویل پروژه نهایی بدون باگ

گارانتی رفع باگ

اطمینان تحویل پروژه نهایی بدون باگ

گارانتی رفع باگ

اطمینان تحویل پروژه نهایی بدون باگ

گارانتی رفع باگ

اطمینان تحویل پروژه نهایی بدون باگ

گارانتی رفع باگ

اطمینان تحویل پروژه نهایی بدون باگ

گارانتی رفع باگ

اطمینان تحویل پروژه نهایی بدون باگ

گارانتی رفع باگ

اطمینان تحویل پروژه نهایی بدون باگ

گارانتی رفع باگ

اطمینان تحویل پروژه نهایی بدون باگ

گارانتی رفع باگ

اطمینان تحویل پروژه نهایی بدون باگ

کسب و کار شما با نرم افزار CRM سنا پرسود تر، کم هزینه تر و موفق تر می شود.

بخش های مختلف سی آر ام سنا

گردش کار در هر سیستم مدیریت ارتباط با مشتری می تواند وجود داشته باشد ولی چیزی که باعث تفاوت گردش کاری در سی آر ام سنا شده است بهینه بودن و نظم بالا و مدیریت ساده ی این گردش کار می باشد. گردش کاری به چارتی گفته می شود که مراحل انجام فرایند کاری را مشخص می کند به عنوان مثال در گردش کاری بخش فروش تعبیه شده در نرم افزار Crm سنا مراحل را به این صورت می توان تعریف کرد:
صدور پیش فاکتور > تایید مدیر فروش > پیگیری کارشناس و تایید خریدار > مدیریت روش های ارسال > تایید بخش مالی > خروج از انبار > تحویل به پیک یا باربری > تایید نهایی بخش مالی
این مدیریت یکپارچه را فقط در نرم افزار crm سنا می توان مشاهده کرد.


شما می توانید با استفاده از نرم افزار سی آر ام در همه ی بخش های کاری مانند فروش، خرید ، ورود و خروج انبار، محاسبات میزان فروش روزانه ماهانه و سالیانه و جمع کل فروش گزارش کامل و جامعی را داشته باشید. گزارش عملکرد فروش به شما کمک می کند نقاط ضعف و قوت کار خود را پیدا کرده و تلاش برای مرتفع کردن چالش ها و تقویت نقاط مثبت فرایند فروش خود ساده تر و بهینه تر بکنید.
شما می توانید برای هر کدام از پرسنل فروش خود یک گزارش تفکیک شده داشته باشید که این گزارش می تواند در زمینه تعداد مشتریان ثبت شده در سیستم و میزان فروش کل باشد. مقایسه جمع کل پیش فاکتور ها و جمع کل فاکتور های نهایی می تواند یک شمای کلی از فعالیت پرسنل فروش به مدیر فروش سازمان منتقل کند.


یک پرسنل فروش ممکن است در روز بیش از 100 یا حتی 200 پیگیری را انجام دهد و نتایج گوناگونی دریافت کند، سی آر ام سنا می تواند با قابلیت تنظیم یادداشت و یاد آوری به فرش کمک کند تا هیچ پیگیری را از دست ندهد و هیچ مشتری بدون پاسخ نماند. با افزایش فشار کاری ممکن است جلسات کاری نیز تحت الشعاع قرار بگیرد پس با مشخص کردن جلسات خود در سی آر ام می توانید مدیریت بهتری روی رویداد ها داشته باشید.


از مزیت های دیگر Crm سنا می توان به تخصیص بخشی برای کنترل ورود و خروج پرسنل و همچنین فرایند گرفتن مرخصی اشاره کرد، دیگه برای گرفتن مرخصی نباید همه ی مراحل را به صورت حضوری و فیزیکی انجام بدید، می تونید درخواستتون رو داخل سیستم ثبت کنید و فقط انجام مراحل مرخصی را ببینید، بعد از پایان گردش کار مرخصی شما در سیستم ثبت میشه و می تونید از مرخصیتون استفاده کنید.


با قابلیت اتوماسیون مالی سی آر ام سنا شما یک نرم افزار حسابداری با فرایند های خاص خودش رو در دل سنا در اختیار دارید. محاسبات و الگوریتم های محاسباتی از جمله ویژگی های اتوماسیون مالی و حسابداری نرم افزار سنا می باشد. پیگیری واریزی ها، چک ها و روش های پرداخت، تسویه حساب مشتری و ... از جمله فعالیت هایی است که در اتوماسیون مالی سی آر ام سنا انجام می شود.


اتوماسیون انبار برای همه ی بخش های مجموعه دارای اهمیت می باشد، چه کارشناس فروش و مدیر فروش، چه مدیر سیستم و حتی مدیر مالی مجموعه با انبار سر وکار دارند، همه ی پرسنل تا حد دسترسی باید موجودی انبار را داشته باشند تا بتوانند استراتژی فروش خود را بر اساس آن تعیین کنند. همچنین مدیر مجموعه برای خرید و فروش نیز نیاز به اطلاعات جامع در این زمینه دارد. کالا های وارد شده و خارج شده در انبار در اتوماسیون انبار نرم افزار سی آر ام Sana دسته بندی و ثبت می شوند.


اصلی ترین عاملی که باعث تمایز سنا با سایرین می شود کاربرپسند بودن پنل یا پیشخوان این سی آر ام می باشد که نشان از حرفه ای بودن و بهینه بودن آن است، در این نرم افزار Crm شما به همه ی بخش ها به راحتی دسترسی دارید و به سادگی می توانید مشکلات خود را برطرف کنید. این پنل هم می تواند در نسخه وب استفاده شود و هم در تلفن های همراه شما قابلیت استفاده دارد، حتی اپلیکیشن اندرویدی نیز برای سی ار ام سنا تولید شده که دسترسی به سی ار ام را در تلفن همراه شما ساده تر می کند.


نگران نباشید، ما همیشه در دسترس هستیم. هر سوال یا آموزشی که نیاز داشتید می توانید از طریق پنل ارسال و دریافت تیکت با ما در ارتباط باشید. سی آر ام سنا رسالت خود را در خدمت رسانی هرچه با کیفیت تر به مشتریان خود بنا نهاده است، فقط کافیست با ارسال یک تیکت از کارشناسان پشتیبانی کمک بگیرید.


کارشناسان فروش با اولیت بیشتر ولی سایر کارمندان یک مجموعه نیز نیاز به استفاده از ارسال و دریافت و مدیریت پیامک و ایمیل دارند، ارسال و دریافت پیامک از مشتری و همچنین مدیریت ارسال ایمیل با پنل فوق العاده ساده ولی کاربردی از مزیت های استفاده از سی آر ام سنا می باشد که در کمتر جایی نظیر این را دیده اید. تعامل کارشناس فروش با مشتریان هرچه بیشتر و حرفه ای تر باشد نتیجه کار نیز به همان نسبت پیشرفت می کند. گزارش کامل تعداد پیامک های ارسالی و پاسخ های دریافتی و سایر امکانات پنل شما را از استفاده از هرگونه پنل جداگانه بی نیاز می کند.


همه ی فعالیت های پرسنلی که در سی آر ام تعریف شده است در سیستم ثبت می شود پس مدیر سیستم می تواند در لحظه فعالیت هر کدام از کاربران Crm را بررسی و مشاهده کند. این موضوع می تواند در بالا رفتن راندمان و بازدهی کاری تاثیر به سزایی داشته باشد. این اطلاعات در پنل مدیریت قابل مشاهده است.


در مورد مزیا ها و حتی الزامات استفاده از این سیستم جامع و کاربردی سخن گفتیم، با نصب این نرم افزار و بهره گیری از آن می توانید بسیاری از کار های خود را ساده تر کنید و در زمان کمتری انجام دهید، تعامل خود با مشتریان خود را پیشرفته تر کنید و باعث افزایش سود شرکت و کمتر شدن هزینه ها شوید. نصب و راه اندازی سی آر ام سنا کمتر از چند ساعت زمان می برد تا برای استفاده آماده شود. پشتیبانی فوق العاده قوی و فعال اطمینان خاطر شما را تضمین می کند که هیچگاه به مشکل بر نخواهید خورد.

نگاهی به شرکت هایی که سنا را انتخاب کردند

قبل از استفاده از سنا(1395)

بعد از استفاده از سنا(1396)

نمودار استفاده از سنا

67

نصب فعال

120,000

کاربر فعال

2,220,000

فاکتور ثبت شده

480,000

مشتری ثبت شده

%100

رضایت از سنا

کسب و کار شما با نرم افزار CRM سنا پرسود تر، کم هزینه تر و موفق تر می شود.

تماس با ما

09124504134

02177901980

INFO@TAOP.IR

تهران، ابتدای نارمک، چهارراه آیت، پلاک 593،

درباره ما

آخرین مقالات

  • TAOP در فیسبوک
  • TAOP در گوگل پلاس
  • TAOP در اینستاگرام
  • TAOP در تلگرام
  • TAOP در آپارات

تمامی حقوق وبسایت متعلق به هنر برنامه نویسان پارسی میباشد.هرگونه کپی برداری از مقالات این سایت بدون اجازه پیگرد قانونی دارد.